מספר ספק משרד הביטחון 11019259

אתם לא תאמינו איזו חשיבות יש לצבעים, לחומרים ולמיקום הרהיטים במשרד שלכם. מסתבר שלצבעים שאנו בוחרים עבור פינת העבודה שלנו, יש משמעות מאוד גדולה. זו בא לידי ביטוי בכך שהיא משפיעה לא רק על מצב הרוח שלנו אלא גם על העבודה שלנו ובעיקר על רמת הפרודוקטיביות שלנו. המשיכו בקריאת המאמר ותגלו איך אפשר להפוך את פינת העבודה ליותר נעימה ובעיקר ליותר אפקטיבית.

פינת המתנה במשרד

למה חשוב לעצב את סביבת העבודה?

לא משנה אם אתם יוצאים לעבוד במשרד חיצוני או שאתם עצמאים והקצתם פינה בבית בה אתם עובדים, דעו שסביבת העבודה היא זאת שמשפיעה עליכם. היא לא סתם משפיעה, יש לה השפעה גדולה מאוד. אם תצרו סביבת עבודה שתשרה עליכם תחושה נעימה, אתם תגלו שתהיו יותר יצירתיים, אפקטיביים, מרוכזים וסבלניים.

יתרה מזאת, אם מדובר על פינת עבודה בה אתם גם מקבלים לקוחות, אז סביבה נעימה רק תמשוך את הלקוחות והיא עשויה אפילו להשפיע על ההחלטה שלהם אם לרכוש מכם מוצר או שירות. כן, עד כדי כך. אגב, אתם אפילו יכולים לעשות את הניסוי הזה בעצמכם. גשו למספר חנויות בקניון או לכמה משרדים בבניין משרדים ותראו בעצמכם שבחלק מהמשרדים והחנויות, אתם תצטרכו להישאר זמן ממושך יותר ואולי גם תתעניינו במוצרים ובשירותים המוצעים לכם. למעשה, להכל יש חשיבות – החל מהסדר והארגון ועד הצבעים ומיקום המוצרים או הרהיטים.

טיפים לעיצוב סביבת העבודה

במשרד עצמו: לא משנה אם אתם עובדים במשרד ביתי שיצרתם לעצמכם או מחוץ לבית, וודאו שנכנס מספיק אור שמש ושהחלונות פתוחים והחלל מאוורר. אם אין לכם חלון בחלל בו אתם עובדים, תוכלו לצור חלון מניפולטיבי על ידי שימוש בתמונה עם נוף פתוח. תוכלו להשלים את העיצוב ובכלל לצור הרגשה נעימה בחלל עם נרות ריחניים או שימוש בקטורת. מעבר לכך, במידה ומתאפשר לכם, תוכלו גם להשקיע קצת בקירות המשרד ולצבוע אותם או להדביק עליהם טפטים מעוצבים וכך גם לשדרג את האווירה הכללית.

שולחנות משרדיים

מיקום השולחן: מומלץ שתשבו עם הפנים לדלת המשרד, כך תוכלו לדעת מי נכנס ומי עובר בסמוך לדלת. מעבר לכך, כך גם תוכלו להיות מרוכזים יותר בעבודה שלכם, שכן כאשר אתם יושבים עם הגב לדלת, אתם לא ממש שקטים ולא יודעים מי עשוי להיכנס ולצפות בכם. לגבי השולחן, מומלץ לרכוש שולחן עבודה שיהיה מספיק מרווח, עליו ימוקמו המחשב ומהמקלדת. רכשו שולחן מעוצב, שיהיה עשוי מחומרים איכותיים וכזה שיהיה חזק ומאסיבי, כך שישמש אתכם לאורך זמן.

כיסא משרדי וכיסאות המתנה: מומלץ לרכוש כיסא עם גב גבוה ותומך, כזה שיהיה מרופד ומתכוונן ועם ידיות בצדדים. מעבר לכך, אם מגיעים אליכם לקוחות, אפשר לרכוש גם מספר כורסאות המתנה שיהיו גם הם נוחים ומרופדים וישמשו את הלקוחות שלכם.

ארונות למשרד: כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, מומלץ שפינת העבודה או המשרד יהיו מאורגנים ומסודרים. לשם כך, תוכלו לרכוש ארונות איכותיים עם מגירות ובהם תוכלו לשים את כל הציוד המשרדי, הספרות המקצועית המשמשת אתכם, הניירת, הקלסרים ובכלל לאחסן בהם כל מה שקשור לעבודה שלכם.

Call Now Button