מספר ספק משרד הביטחון 11019259

בכל בית עסק, למראה העיצובי של משרד יש השפעה גדולה על הלקוחות, על העובדים ועל כל ההתנהלות במקום העבודה. אחד הרהיטים הכי מרכזיים שיכולים לשנות תפיסה ולעשות רושם גדול עבור כל מי שנכנס לעסק הוא שולחן הישיבות. שולחן זה משדר אווירת עסקים, רצינות ושותפות, וככל שיראה מכובד ומעוצב כך ישאיר רושם גדול יותר.

כל משרד שעושה שימוש בריהוט פשוט, משדר מידית רושם שהוא פחות מושקע הן ללקוחות והן לעובדים שלו. הריהוט בכוחו לשנות תדמית, לשדרג מפגשי עסקים ולהכריע בענייני עסקים וכסף, לכן יש חשיבות לא מועטה בהשקעה של ריהוט איכותי בעל מראה מעוצב ויוקרתי שמשדר ביטחון וסמכותיות. בטח ובטח כשמדובר בשולחן לחדר ישיבות.

שולחן ישיבות אובלי וונגה

כיצד להתאים שולחנות לחדרי ישיבות?

שולחן ישיבות, לעומת ריהוט משרדי אחר, הוא רהיט שתופס מקום נכבד בחלל ולעיתים מאכלס את כולו. גם מבחינת הגודל וגם מבחינת השימוש הרב שנעשה בו. חשוב לבחור שולחן ישיבות איכותי לאחר תכנון של כל האלמנטים, עליו להיות נוח עם מראה מעוצב ומרענן, שיהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים ויקרין רצינות ואינטליגנציה ושיאפשר סביבו נוכחות מלאה של כל הצוות שמאכלס אותו.

מה מאפיין שולחן ישיבות?

מה שמאפיין בעיקר שולחן ישיבות הוא הגודל שלו, האורך והרוחב שלו, כיוון שהוא אמור לספק מקום למספר גדול של אנשים. כמו כן, האווירה שהוא מסמל, אווירה של שותפות שכולם מתכנסים ומשוחחים בגובה העיניים. לכן אין פלא ששולחן ישיבות במשרד יש לו חשיבות גדולה יותר מיתר הרהיטים במשרד, מכיוון שיש בו שימוש באופן תדיר יחסית, לעובדים וכמובן לכל מגוון הלקוחות הפוטנציאליים שתהיו מעוניינים ליצור איתם קשרי עסקים ותרצו ודאי להרשים במהלך הישיבה. אם תרכשו את השולחן הישיבות המעוצב, בעל המראה המרשים והיוקרתי ואת כל הכיסאות המתאימים והנוחים, כך יעלה הסיכוי שלכם שהלקוחות ישמחו להמשיך כל קשר עסקי עם העסק או החברה שלכם.

שולחן ישיבות דגם 313

כיצד בוחרים שולחן ישיבות?

שולחנות לחדרי ישיבות הם רהיטים מאוד בולטים, הרהיט אולי הראשון שכל לקוח נחשף אליו, בעת שהוא חודר לעסק. כפי שנאמר הוא מעניק את הרושם הראשוני לכל עסק. כשתשכילו לרהט נכון את חדר הישיבות ואת המשרד, כך גם כל לקוח יכול להעריך את העסק ולתפוס אותו כמקום רציני שכדאי להשקיע בו, כך גם העובדים יחושו שמקום העבודה שלהם משקיע בריהוט ובנראות של כל העסק, והתחושה שלהם תהיה שהם נמצאים במקום שמכבד את עצמו.

על מנת לבחור את השולחן הישיבות שהכי מתאים לכם, תגיעו לאחת הרשתות של ריהוט משרדי ותחפשו את השולחן שתואם לסגנון ולאופי העסק, שיהיה בקו אחד עם שאר סגנון העיצובי הקיים בכל חללי המשרד, לגוונים, מרווח מספיק לכמות המשוערת של האנשים שיתכנסו סביבו, ואל תחסכו בחומרי הגלם, חשוב שהוא יהיה עשוי מהחומרים המשובחים והאיכותיים כדי שיחזיק לאורך זמן.

ראו גם: שולחנות מנהלים | שולחנות מחשב | שולחנות מתקפלים

Call Now Button